PROČ ČERSTVĚ PRAŽENOU KÁVU?

Na našem trhu je více než 95% prodávané kávy zvětralé. Ani zrnková, nepomletá káva nezaručuje čerstvou kávu. Zrnková káva má svůj vrchol v prvním týdnu po upražení. Nutno dodat, že káva by se měla začít pít až po 2-3 dnech od upražení, tedy po ustálení chemických reakcí.

Na konci druhého týdne začíná káva stárnout a zvětrávat. A to také díky oxidací tuků a jejich následnému žluknutí. Nicméně káva má stále dobrou chuť i aroma. Po dvou dalších týdnech zvětrávání akceleruje. I laik při porovnání pozná značný rozdíl mezi čerstvou kávou a kávou 4 týdny od upražení. Po měsíci až 6 týdnech, bez ohledu na to jaké kvality zrna původně byla, se snižuje její kvalita do třídy C a níže.

Zkuste se v supermarketech a prodejnách podívat na datum výroby nabízené kávy.

FreshCoffee nabízí široký výběr káv dovezených z celého světa v surovém stavu, které se praží a balí v České republice. V naší nabídce se v tuto chvíli nachází 24 druhů 100% kávy Arabika, 6 druhů kávy Robusta a nespočet možností kombinovat variace a chutě káv dle přání zákazníka. Součástí nabídky je také prodej kávovarů a možnost jejich zapůjčení v případě odběru kávy FreshCoffee.

Věříme, že díky široké nabídce káv si vyberete pro Vás tu nejlepší a my se postaráme, aby se k Vám káva dostala včas a čerstvá.

KONTAKTUJTE NÁS!

Vyzkoušení kávovarů a výdejníků vody na 14 dní ZDARMA

Využijte této jedinečné šance vyzkoušet si ve Vaší kanceláři chuť čerstvě pražené kávy a filtrované vody z našich profesionálních přístrojů na 14 dní ZDARMA.

Dovezeme, připravíme, zaškolíme a Vy si jen vychutnáváte kávu FreshCoffee a vynikající filtrovanou vodu.