O E-SHOPU

FreshCoffee, aneb čerstvá káva. Náš e-shop je tu pro všechny milovníky výborné kávy. Milujeme kávu a rituály spojené s její přípravou a rozhodně si tento zážitek nechceme nechávat pouze pro sebe, právě naopak. Chceme se s vámi podělit o všechny báječné produkty, které pro vás vybíráme s pečlivostí a nic jiného než tu nejvyšší kvalitu nenabízíme.

Poznejte lahodnost chuti a nepřekonatelné aroma čerstvě pražené kávy. Kávová zrna ze všech koutů světa, z těch nejlepších a nejprověřenějších plantáží pro vás čerstvě upražíme, připravíme a doručíme. V naší nabídce naleznete 100 % Arabicy, 100% Robusty, kávy pěstované a zpracované v BIO kvalitě a ty nejvytříbenější kávové směsi.

Pryč jsou doby, kdy jsme se při přípravě kávy spokojili s varnou konvicí, naštěstí. Vaření kávy je rituál, který vám usnadní námi nabízení pomocníci – od příslušenství ke kávovarům, moka konviček přes mlýnky na kávu, domácích a kancelářských kávovarů až po pákové kávovary domů i restauračních zařízení od předních výrobců.
S FreshCoffee se příprava kávy stane opravdovým zážitkem.

Vyzkoušení kávovarů a výdejníků vody na 14 dní ZDARMA

Využijte této jedinečné šance vyzkoušet si ve Vaší kanceláři chuť čerstvě pražené kávy a filtrované vody z našich profesionálních přístrojů na 14 dní ZDARMA.

Dovezeme, připravíme, zaškolíme a Vy si jen vychutnáváte kávu FreshCoffee a vynikající filtrovanou vodu.