PRONÁJEM KÁVOVARŮ A VÝDEJNÍKŮ VODY

Pronájem kávovarů

Chceme, abyste mohli dopřát Vašim zaměstnancům tu nejlepší chuť čerstvé kávy. Připravili jsme pro Vás možnost si vybraný kávovar pronajmout a vyzkoušet tak všechny jeho přednosti. Vyberte si nebo si od nás nechte doporučit ten nejlepší kávovar do Vaší kanceláře a dopřejte Vašim lidem potěšení z dobré kávy. Vybraný kávovar přivezeme, zaškolíme Vás a zajistíme kompletní servis po celou dobu spolupráce.

A navíc od nás získáte ZDARMA vzorky té nejlahodnější čerstvé kávy FreshCoffee.

Pronájem výdejníků vody

Pít musí během pracovního dne, každý z nás a my věříme, že okamžik, kdy dostane člověk správně vychlazenou, osvěžující vodu v teplém dni je téměř k nezaplacení.

Proč z takové běžně dostupné věci jako je voda, neudělat to, co ocení každý Váš zaměstnanec? Proč by si Vaši lidé nezasloužili, cítit se skvěle i v okamžiku, kdy se jdou prostě “jen napít”? Nyní máte možnost Vašim lidem zajistit naprosto čistou vodu bez 99,9% nežádoucích látek. Vyberte si nebo si nechte doporučit kvalitní výdejník vody! Přivezeme, zaškolíme Vás a zajistíme kompletní servis po celou dobu spolupráce.

Vyzkoušení kávovarů a výdejníků vody na 14 dní ZDARMA

Využijte této jedinečné šance vyzkoušet si ve Vaší kanceláři chuť čerstvě pražené kávy a filtrované vody z našich profesionálních přístrojů na 14 dní ZDARMA.

Dovezeme, připravíme, zaškolíme a Vy si jen vychutnáváte kávu FreshCoffee a vynikající filtrovanou vodu.