O E-SHOPU

FreshCoffee, aneb čerstvá káva. Náš e-shop je tu nejen pro všechny milovníky dobré kávy. Milujeme kávu a rituály spojené s její přípravou a rozhodně si tento zážitek nechceme nechávat pouze pro sebe, právě naopak. Chceme se s vámi podělit o všechny báječné produkty, které pro vás vybíráme s pečlivostí a nic jiného než tu nejvyšší kvalitu a standard nebereme.

Poznejte lahodnost chuti a nepřekonatelnost aroma čerstvě pražené kávy. Kávová zrna ze všech koutů světa, z těch nejznámějších a neprověřenějších plantáží pro vás čerstvě upražíme. Nabídneme vám 100 % arabicu, kávy aromatizované, v BIO kvalitě, kávy bez kofeinu a ty nejvytříbenější kávové směsi.

Pryč jsou doby, kdy jsme se při přípravě kávy spokojili s varnou konvicí. Naštěstí. Vaření kávy je rituál, který vám usnadní námi nabízení pomocníci – od moka konviček, přes kávovary až po espressovače předních výrobců těchto spotřebičů. V naší nabídce naleznete přístroje pákové, polo i plno automatické, kapslové a ostatní pomůcky jako jsou mlýnky na kávu a jiné příslušenství.

FreshCoffee se pro vás káva stane opravdovým zážitkem.